Nabízíme:

Standardní broušení:

Standardní broušení se skládá z nabroušení nožů brusle (max. 5 brusných přejezdů kotouče) podle schopností a váhy hokejisty a z finálního začistění brusu pomocí speciální lěleštící pasty a finálního začištění hran.

Broušení poškozených bruslí:Stejné jako Standardní broušení, plus navíc nezbytný počet brusných přejezdů nože do vyrovnání stržených hran. Maximálě však 10x.

Broušení s leštěným žlábkem:

Stejné jako Standardní broušení, plus navíc přeleštění žlábku leštícím kotoučem. Snižuje tření a opotřebení nože.

Broušení poškozených bruslí s leštěným žlábkem:

Stejné jako standardní broušení s leštěným žlábkem, plus navíc nezbytný počet brusných přejezdů do vyrovnání stržených hran a případných záseků maximálně však 10x.

Broušení brankářských bruslí:

Standardní broušení se skládá s nabroušení nožů brusle (max. 5 brusných přejezdů kotouče) a z finálního začistění brusu pomocí speciální lěleštící pasty a finálního začištění hran. U brankářských bruslí není vhodné použití leštěného žlábku.

Služby pro teamy

Budete-li potřebovat nabrousit brusle Vašemu týmu

Broušení na dálku:

Nemáte ve Vaší blízkosti solidní broušení bruslí? A nemáte cestu do Prahy, nebo nehodí se Vám otevírací doba? Tak právě pro Vás je tu naše služba broušení na dálku. Né… není to nesmysl. Prakticky většina současných modelů bruslí má demontovatelné nože. Buď jsou šroubky přímo na „holderu“ ( CCM, Easton) nebo pod patou brusle ( Bauer Vapor, SupremeOne) nebo jsou šroubky v patě a špičce ( tuuk+, tuuk classik).  Na tuuk + budete asi muset použít kloubový klíč, aby jste se dostaly na matici ve špičce. Po demontáži nožů je jednoduše zabalte do bublinkové obálky a pošlete na mou adresu. Martin Čislák – Broušení Bruslí Myslíkova  1922 / 9 Praha 1 – Nové Město 110 00. Nejjednodušší je zaslat zásilku jako obyčejné psaní. Bohužel v tomto případě Česká pošta neručí za případnou ztrátu zásilky. Nicméně se tím maximálně urychlý a zjednoduší celý proces. Zpět k Vám zasílám zásilky jako doporučené psaní  ( pojištění na 500,- Kč) nebo jako balík s udanou pojiětení na 1000,- Kč. Poštovné + balné – Doporučená zásilka/psaní   55,-Kč      s udanou cenou do 500,- Kč. Balík do ruky        125,-Kč      pouze pro nože. Balík s dobírkou   165,-Kč. Můžete využít dvě základní možnosti:  Zašlete částku předem na účet č. 2500012832/2010 vedený u FIO  cena broušení + poštovné a balné. Do zprávy pro příjemce uvedte buďto Vaše zákaznické číslo nebo Vaši hmotnost(bez výstroje), uvedte Vaše schopnosti ( začátečník, pokročilý, dobrý, PRO) a Vaši pozici –obránce, útok, combi ( hrajete tam kde je potřeba). Například dobrý, útočník, 80kg – raději ostřejší. Příklady cen: Standardní broušení nožů 130,-Kč + 75,-Kč                                          =  150,-Kč  celkem Broušení nožů s leštěným žlábkem  130,-Kč +55,-Kč                         =  185,- Kč celkem Broušení poškozených nož§ 130,-Kč +55,-Kč                                     =  185,- Kč celkem V případě, kdy preferujete “Balík do ruky”  cena broušení + 125,- Kč. Pošlete mi prosím potvrzovací  e-mail, že se chystáte nebo, že jste odeslali platbu a brusle. Standardní. Zásilka je odeslána na Vaši adresu jako doporučené psaní (v případě celých bruslí jako obchodní balík).   Může se Vám to zdát moc, ale je to proto, že musím zásilku dopravit až na Hlavní poštu, protože normální pošta je většinou už zavřena. Zatím ve všech případech doručila Česká pošta zásilku do druhého dne. Tento čas však pošta negarantuje.Broušením se rozumí pár bruslí a cena profilování je včetně broušení (jako nové brusle).